Pogoda i klimat

 • Upalne lato w Maroku - panorama z wielbłądem

  Kiedy jechać do Maroka?

  Maroko jest krajem arabskim, w którym turyści mają niepowtarzalną okazję poznania tajników miejscowej kultury i religii. Goście z zagranicy powinni pamiętać przede wszystkim o odpowiednim ubraniu, szczególnie jeśli planują podróż w najbardziej restrykcyjne pod względem obyczajowości regiony kraju.

 • Pustynne krajobrazy Maroka - biel i błękit

  Kiedy jechać do Maroka? Propozycje naszych czytelników

  Kiedy jechać do Maroka?Każda osoba planująca odwiedzić ten fascynujący kraj staje przed tym dylematem. Postanowiliśmy zadać to pytanie naszym czytelnikom na portalu społecznościowym Facebook. Jakie odpowiedzi padły?

 • Klimat Maroka

  Klimat w Maroku

  Ze względu na specyficzne położenie geograficzne, klimat Maroka jest bardzo zróżnicowany. Wzdłuż wybrzeży panuje klimat podzwrotnikowy (subtropikalny) typu śródziemnomorskiego.

 • Jesienne Maroko

  Maroko jesienią

  Większość z nas podróżuje w okresie letnim, najczęściej w lipcu i sierpniu. Maroko o tej porze roku jest upalne, tłoczne oraz… droższe niż poza sezonem. Może by tak tym razem wakacje zrobić sobie jesienią?

 • Maroko o różnych porach roku

  Maroko na każdą porę roku

  Kuszeni piękną, słoneczną pogodą i ciepłym oceanem najczęściej odwiedzamy Maroko w sezonie letnim. Nie warto jednak ograniczać wyjazdu tylko do wakacyjnych miesięcy. Maroko to niezwykły kraj, który oczaruje nas o każdej porze roku.

 • Zima w Maroku

  Maroko zimą

  Wiosną, latem, jesienią czy zimą? O jakiej porze roku najlepiej odwiedzić Maroko? Większość osób na pewno odpowie, że latem, my jednak zachęcimy do podróży miesiącach zimowych.