Agadir atrakcje

 • Widok na Kazbę

  Agadir – idealne miejsce dla całej rodziny

  Mówi się, że Maroko jest krajem zachodzącego słońca. Na pewno jedne z najpiękniejszych zachodów słońca można w tym kraju oglądać w Agadirze. A każdego roku jest ku temu ok. 300 okazji, ponieważ średnio tyle dni w roku w Agadirze świeci słońce.

 • Suk w Agadirze

  Darmowe atrakcje w Agadirze

  Agadir to najpopularniejszy marokański kurort. Stąd blisko do Marrakeszu i Essaouiry. W samym mieście również znajduje się kilka ciekawych i co ważne, darmowych, atrakcji, które umilą nam pobyt w tym niezwykłym kraju.

 • Mini zoo w Agadirze

  Mini zoo w Agadirze

  Agadir to nie tylko szerokie, piaszczyste plaże czy tętniący życiem suk. Jest to miasto pełne atrakcji. Jednym z miejsc, które szczególnie warto odwiedzić jest Vallee des Oiseaux, czyli mini zoo.

 • Parasailing w Maroku

  Parasailing w Maroku

  Parasailing – pod tą tajemniczą nazwą kryje się pewien niezwykły rodzaj sportu, łączący trzy żywioły: ziemię, wodę i powietrze. W Maroku tej atrakcji możemy spróbować np. w Agadirze.

 • Plaża w Agadirze

  Plaże Agadiru

  Agadirmoże poszczycić się szerokimi, piaszczystymi plażami wokół których skoncentrowane są największe hotele. Jest to idealne miejsce zarówno dla młodych par jak i rodzin z dziećmi.

 • Surfowanie w Maroku

  Surfowanie w Maroku

  Surfing cieszy się coraz większą popularnością. Według niektórych najlepszym krajem do uprawiania tego sportu jest właśnie Maroko. Jest to idealne miejsce zarówno dla doświadczonych surferów, jak i tych, którzy będą chcieli zmierzyć się z tym sportem po raz pierwszy.