Marta, uczestniczka wyprawy motocyklem dookoła Maroka (Into The Dust) jest już prawie miesiąc w podróży. Ile kilometrów pokonała i co udało jej się zobaczyć?

Podró? dooko?a Maroka

Marta swoją podróż dookoła Maroka rozpoczęła 17 marca 2015 roku w mieście Cadiz. Pierwsze dni nie były łatwe. Cały czas padał deszcz, ciężko było oswoić się z warunkami na drodze.

Podczas podróży, Marta skupia się nie tylko na samej jeździe, ale też poznawaniu ludzi i kultury. Na swoim profilu Into The Dust codziennie umieszcza wiele ciekawych zdjęć z miejsc, które odwiedziła, ludzi, których poznała oraz wyśmienitych, marokańskich potraw.

Marta odwiedziła już między innymi: Casablancę, El Jadida, Safi, Essaouirę, Agadir, Dahla (nieplanowane, dodatkowe 2 tys. kilometrów), El Ouatia, Tata. Codziennie, na swoim motocyklu spędza wiele godzin przemierzając kilkaset kilometrów. 3 kwietnia na swoim profilu pochwaliła się magiczną liczbą 3 tys. kilometrów.

Przed nią jeszcze wiele kilometrów, przygód, poznanych ludzi, zjedzonych tadżinów i wypitych miętowych herbat.

Więcej informacji i zdjęć z tej niesamowitej podróży można znaleźć na stronie i profilu Marty: intothedust2015, Solo Motorcycle Around Morocco.

Maroko | W podróży dookoła Maroka…
Maroko | W podróży dookoła Maroka… (by Into The Dust )

Maroko | Chwila odpoczynku
Maroko | Chwila odpoczynku (by Into The Dust )

Zainteresują Cię również

Salony piękności w Fezie zyskują nowe oblicze Salony piękności w Fezie zyskują nowe oblicze
W Fezie planowane są pewne zmiany dotyczące funkcjonowania tamtejszych salonów piękności – dla wielu dość kontrowersyjne...
Maroko i zachorowania na depresję Maroko i zachorowania na depresję
Depresja stała się chorobą cywilizacyjną. Cierpią na nią zarówno dorośli, jak i dzieci. Wg Światowej Organizacji Zdrowia...
Czy warto jechać do Maroka latem 2019 roku? Czy warto jechać do Maroka latem 2019 roku?
Maroko od lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród turystów z całego świata. Lubimy ten kraj za słoneczną pogodę,...

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 10 znaków
warunki użytkowania.
  • Brak komentarzy