Warszawska pracownia ceramiczna Madebyyou zaprasza wszystkich, którzy pragną poczuć orientalny klimat, na warsztaty tematyczne „Barwy i zapachy Maroka”. Już 6 listopada 2011 w godzinach 12:00-15:00 można będzie poznać najpiękniejsze orientalne wzory i motywy, inspirowane sztuką marokańskich rękodzieł oraz stworzyć własne, wyjątkowe dzieło sztuki.

Poznaj maroka?skie r?kodzie?o!

Każdy z uczestników warsztatów będzie miał okazję poznać technikę tworzenia tradycyjnych, marokańskich wzorów, w programie przewidziano także prezentację kosmetyków z Maroka, drobne upominki w postaci marokańskiego olejku różanego do ciała oraz degustację pysznej marokańskiej herbaty… z niespodzianką.

Kultura i sztuka Maroka jest barwna i niezmiernie interesująca. Każdy, kto ma ochotę poznać ją bliżej, może to zrobić 6 listopada w pracowni ceramicznej, przy ul. Górskiego 6 w Warszawie. Nauka malowania ceramiki we wzory orientalne z pewnością przyda się w stworzeniu własnej, oryginalnej domowej galerii. Trwałość wykonanych wzorów zapewniają procesy szkliwienia oraz wypalania, dzięki nim można będzie używać wykonanych marokańskich talerzy zgodnie z przeznaczeniem.

Organizatorzy warsztatów wyznają zasadę „każdy potrafi malować w swój indywidualny sposób” i zapraszają w podróż do krainy orientu, gwarantując przyjemnie i twórczo spędzony czas.

Zapisy po numerem telefonu: 531 935 135.

Maroko | Marokańskie talerze zachwycają kolorami i różnorodnością wzorów
Maroko | Marokańskie talerze zachwycają kolorami i różnorodnością wzorów (by nicholasruddick )

Zainteresują Cię również

23. Festiwal Muzyki Sakralnej w Fezie 23. Festiwal Muzyki Sakralnej w Fezie
W dniach 12-20 maja, w Fezie, odbędzie się już po raz 23. Festiwal Muzyki Sakralnej (Fez Sacred Music Festival). Na...
Salony piękności w Fezie zyskują nowe oblicze Salony piękności w Fezie zyskują nowe oblicze
W Fezie planowane są pewne zmiany dotyczące funkcjonowania tamtejszych salonów piękności – dla wielu dość kontrowersyjne...
Top 8 atrakcji w Fezie Top 8 atrakcji w Fezie
Fez jest jednym z najpiękniejszych miast w Maroku. Co każdy odwiedzający powinien tu zobaczyć? Podpowiadamy! Poniżej...

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 10 znaków
warunki użytkowania.
  • Brak komentarzy