Kolorowe, tętniące życiem ulice Maroka, gwarne targi pachnące przyprawami i wspaniała, egzotyczna roślinność przyciągają wielu turystów. Ale nie tylko. Czasami bywają także natchnieniem malarzy, pisarzy czy…makijażystek!

Makija? inspirowany Marokiem

Znana na całym świecie makijażystka Bobbi Brown proponuje tej jesieni makijaż pełen ciepłych, lekko przygaszonych i spokojnych barw. Make-up, który będzie wyglądał świeżo i naturalnie. Jej najnowsza jesienna kolekcja makijażu jest zainspirowana kolorami magicznego Marrakeszu i klimatami Maroka.

Widoki i zapachy, które olśniły Bobbi Brown podczas jej rowerowej podróży po kolorowych zakątkach Maroka stały się pomysłem, który zrealizowała tworząc sezonową kolekcję kosmetyków do makijażu.

W najnowszej kolekcji znaleźć można paletę różnorodnych, bardzo ciekawych barw, wśród nich kolory worków z juty i konopi, kolory miliona przypraw z rynku w Marrakeszu oraz barwy ziemi. Kolekcja jest wzbogacona także o nasycone, wyraziste fiolety i czerwienie. Słowem - wszystkie barwy Maroka zaklęte w cienie do powiek…i nie tylko.

Limitowana edycja Bobbi Brown, zainspirowana Marokiem to cudowne odcienie, mnóstwo natury oraz nasycone, kuszące barwy, które zaczarują nas i przeniosą do bajkowego Kraju Tysiąca i Jednej Nocy w pochmurne, jesienne dni.

Maroko | Kolorowe ulice i pachnące tysiącem przypraw targi Maroka mogą zainspirować każdego
Maroko | Kolorowe ulice i pachnące tysiącem przypraw targi Maroka mogą zainspirować każdego (by seljes )

Maroko | Bobbi Brown to uznawana na całym świecie makijażystka
Maroko | Bobbi Brown to uznawana na całym świecie makijażystka (by STYLEMOM )

Zainteresują Cię również

Salony piękności w Fezie zyskują nowe oblicze Salony piękności w Fezie zyskują nowe oblicze
W Fezie planowane są pewne zmiany dotyczące funkcjonowania tamtejszych salonów piękności – dla wielu dość kontrowersyjne...
Maroko i zachorowania na depresję Maroko i zachorowania na depresję
Depresja stała się chorobą cywilizacyjną. Cierpią na nią zarówno dorośli, jak i dzieci. Wg Światowej Organizacji Zdrowia...
Czy warto jechać do Maroka latem 2019 roku? Czy warto jechać do Maroka latem 2019 roku?
Maroko od lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród turystów z całego świata. Lubimy ten kraj za słoneczną pogodę,...

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 10 znaków
warunki użytkowania.
  • Brak komentarzy