8 października ruszają w Maroko 16-dniowe warsztaty fotoreportażu. Uczestnicy połączą wyprawę przez Maroko z północy na południe (od Ceuty do As Sawiry) z praktycznymi warsztatami fotoreportażu pod okiem fotografa - Tomka Goli (www.fikcja.pl).

Wyprawa po niezwykłe ujęcia

W planie wyprawy jest pełny trawers pasma Atlasu ze wschodu na zachód z noclegami w berberyjskich wioskach. Po powrocie prace Uczestników znajdą się we wspólnie przygotowanym albumie.

7 listopada odbędzie się w Piwnicy pod Baranami pokaz slajdów z wyprawy. Ciekawa okazja, by połączyć wyprawę przez surowe zakamarki Maroka z dala od turystów z nauką fotoreportażu i promocją własnych umiejętności artystycznych.

Mottem wyprawy są "ludzkie emocje". Bo przecież fotoreportaż to coś więcej niż ładny kadr. Można jeszcze dołączyć do ekipy, która już przygotowuje się do wyjazdu. Organizatorem jest agencja Wyprawy z Reporterem.


Maroko | Bo przecież fotoreportaż to coś więcej niż ładny kadr ...

Zainteresują Cię również

Salony piękności w Fezie zyskują nowe oblicze Salony piękności w Fezie zyskują nowe oblicze
W Fezie planowane są pewne zmiany dotyczące funkcjonowania tamtejszych salonów piękności – dla wielu dość kontrowersyjne...
Maroko i zachorowania na depresję Maroko i zachorowania na depresję
Depresja stała się chorobą cywilizacyjną. Cierpią na nią zarówno dorośli, jak i dzieci. Wg Światowej Organizacji Zdrowia...
Czy warto jechać do Maroka latem 2019 roku? Czy warto jechać do Maroka latem 2019 roku?
Maroko od lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród turystów z całego świata. Lubimy ten kraj za słoneczną pogodę,...

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać więcej niż 10 znaków
warunki użytkowania.
  • Brak komentarzy