Kolorowe, tętniące życiem ulice Maroka, gwarne targi pachnące przyprawami i wspaniała, egzotyczna roślinność przyciągają wielu turystów. Ale nie tylko. Czasami bywają także natchnieniem malarzy, pisarzy czy…makijażystek!

Maroko | Kolorowe ulice i pachnące tysiącem przypraw targi Maroka mogą zainspirować każdego
Maroko | Kolorowe ulice i pachnące tysiącem przypraw targi Maroka mogą zainspirować każdego (by seljes )

Znana na całym świecie makijażystka Bobbi Brown proponuje tej jesieni makijaż pełen ciepłych, lekko przygaszonych i spokojnych barw. Make-up, który będzie wyglądał świeżo i naturalnie. Jej najnowsza jesienna kolekcja makijażu jest zainspirowana kolorami magicznego Marrakeszu i klimatami Maroka.

Widoki i zapachy, które olśniły Bobbi Brown podczas jej rowerowej podróży po kolorowych zakątkach Maroka stały się pomysłem, który zrealizowała tworząc sezonową kolekcję kosmetyków do makijażu.

W najnowszej kolekcji znaleźć można paletę różnorodnych, bardzo ciekawych barw, wśród nich kolory worków z juty i konopi, kolory miliona przypraw z rynku w Marrakeszu oraz barwy ziemi. Kolekcja jest wzbogacona także o nasycone, wyraziste fiolety i czerwienie. Słowem - wszystkie barwy Maroka zaklęte w cienie do powiek…i nie tylko.

Maroko | Bobbi Brown to uznawana na całym świecie makijażystka
Maroko | Bobbi Brown to uznawana na całym świecie makijażystka (by STYLEMOM )

Limitowana edycja Bobbi Brown, zainspirowana Marokiem to cudowne odcienie, mnóstwo natury oraz nasycone, kuszące barwy, które zaczarują nas i przeniosą do bajkowego Kraju Tysiąca i Jednej Nocy w pochmurne, jesienne dni.