Maroko jest krajem muzułmańskim, nie obchodzi się tu więc Wielkanocy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyśmy w tym świątecznym okresie odwiedzili ten magiczny, orientalny region.

Maroko | W Maroku nie obchodzi się Wielkanocy
Maroko | W Maroku nie obchodzi się Wielkanocy (by marcoszion )

Jeśli marzy nam się błogi wypoczynek z dala od zgiełku i obowiązków związanych z przygotowywaniem świąt, warto wybrać się na wypoczynek do Maroka.

Biura podróży w okresie przedświątecznym często oferują wycieczki w niezwykle atrakcyjnych cenach. Możemy także zdecydować się na podróż na własną rękę.

Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Niedaleko miasta Asilah znajduje się Park Narodowy Talassemtane, będący domem kilkudziesięciu gatunków zwierząt i miejscem ochrony ostatnich lasów jodłowych Maroka.

Maroko | Park Narodowy Talassemtane to wiele niezapomnianych widoków…
Maroko | Park Narodowy Talassemtane to wiele niezapomnianych widoków… (by walter_rw )

Dla turystów preferujących aktywny wypoczynek, zwiedzanie wiosek położonych na terenie parku i wędrówki po jego szlakach będą z pewnością niezapomnianą przygodą. Miejscowość Chefchaouen (Szafszawan), znajdująca się pomiędzy pięknymi szczytami Gór Rif, to dobry punkt wyjścia.

Każdy, komu marzy się egzotyczny urlop w ciepłym kraju o bogatej historii, barwnej tradycji i z mnóstwem atrakcji, powinien rozważyć w swoich wycieczkowych planach Maroko. Dlaczego Maroko? Ten północnoafrykański kraj coraz śmielej konkuruje z takimi podróżniczymi potęgami, jak Egipt czy Tunezja.

Maroko | Maroko coraz śmielej konkuruje z takimi podróżniczymi potęgami jak Egipt czy Tunezja
Maroko | Maroko coraz śmielej konkuruje z takimi podróżniczymi potęgami jak Egipt czy Tunezja (by Maneula )

Wakacje w Maroku to strzał w 10, można przekonać się o tym przeglądając nasze listy TOP 10:

Maroko to przede wszystkim bajeczne miasta, w których zatrzymał się czas – coś dla miłośników zwiedzania. Fez, Marrakesz, Casablanca, to tylko wstęp do tej wspaniałej przygody.


{div float:right|class:reklamakat}{module Reklama linki bottom}{/div} {div class:modulitpkat}{module ITPShare}{/div}


{div float:left|class:reklama250}{module Reklama ads 250}{/div}{module Reklama ads 250}